AgronomPlus+ Konsantre Ortanca Coşturan Besin , Lorex Elektronik Güvenlik,İş Güvenliği, Trafik Güvenliği ,Yangın Alarm,Hırsız Alarm,Deprem Sensörü , SepetSEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok
AgronomPlus+ Konsantre Ortanca Coşturan Besin , Lorex Elektronik Güvenlik,İş Güvenliği, Trafik Güvenliği ,Yangın Alarm,Hırsız Alarm,Deprem Sensörü , Sepet SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok

AgronomPlus+ Konsantre Ortanca Coşturan Besin Gübre

Fiyat 1 106,08 TL
Markası :AGRONOMPLUS

AgronomPlus+ Konsantre Ortanca Coşturan Besin 

  • Ortanca ve ortanca ile aynı özellikleri taşıyan diğer süs ve gıda bitkileri için özel formüle edilmiş bir bitki besinidir. 
  • AgronomPlus Ortanca, aynı zamanda, diğer gıda ve bitkilerin çiçek öncesi veya tomurcuklanma sonrası da uygulanabilir. 
  • Ortanca coşturan besin Hem iç hem de dış mekanlarda süs bitkisi besinidir. Ortancaların sağlıklı ve yetiştirilen ortancalar için hazırlanmış özel neşeli görünmelerini sağlar. 
  • 500cc Ambalajda Sunulur

 

KULLANIM ALANLARI: Ortancalara güvenle yapraktan veya topraktan uygulanabilir.  1 Litre suya 1 kapak (25 cc) Ortanca besini karıştırılarak çalkalanır. Her saksının kök çevresine 1 su bardağı (200 cc) dökülür. Gerektiğinde bu çözeltiden yapraklara da püskürtülebilinir. Bitki ertesi gün sulanır. Gerektiğinde ayda bir tekrarlanır. Menekşelere yapraktan uygulanmaz. Tabak suyuna konur. 1 Litre çözelti orta büyüklükte 5 saksı için tavsiye edilir.

Uygulama Zamanı Şekli ve Dozu : 1 Litre suda 1 kapak (25 cc) sıvı ORTANCA çözülür. Her saksı bitkisinin kök çevresine bir su bardağı dökülür.

Kullanacağınız kredi kartının ticari veya bireysel olması durumuna göre taksit seçenekleri değişebilir.
Taksit seçenekleri liste fiyatı üzerinden görüntülenmektedir. İndirimli fiyatlara göre taksit seçeneklerini ödeme sayfasından görüntüleyebilirsiniz.

loading
Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kabul Et